FLORYSTYKA ŚLUBNA

Ślub to dzień szczególny, w którym bardzo ważną rolę odgrywają kwiaty, to one podkreślają magię tej chwili.

Bukiet ślubny powinien tworzyć idealną całość z suknią ślubną, być odzwierciedleniem osobowości Panny Młodej. Projekt wykonujemy po spotkaniu i omówieniu wszystkich szczegółów z klientem.

Dekoracja kościoła sprawia, że jeden z najważniejszych momentów w życiu zostaje szczególnie podkreślony, przez co ta wyjątkowa chwila na zawsze zapada w pamięć. Dekoracja samochodu powinna współgrać z bukietem ślubnym pod względem doboru kwiatów, kolorystyki oraz formy.

OFERTA DLA FIRM

W dzisiejszych czasach wizerunek Firmy jest niezwykle ważny. Kwiaty spowodują, iż klienci będą dobrze czuli się w Państwa firmie a co za tym idzie chętnie do niej wrócą.

Rośliny, które proponujemy, to zarówno rośliny doniczkowe uprawiane metodą hydroponiczną jak i kompozycje z kwiatów ciętych, bądż też z trwałego materiału roślinnego. Proponujemy bezpośrednią dostawę kompozycji, względnie wykonanie aranżacji na miejscu. Dobór kwiatów, kolorystykę ustalamy po indywidualnym spotkaniu ze Zleceniodawcą.

DEKORACJE ŚWIĄTECZNE

Okres świąt kojarzy nam się z ciepłem i wyjątkową atmosferą. W naszej ofercie znajdą Państwo wianki, girlandy, stroiki oraz inne artykuły dekoracyjne będące uzupełnieniem tych wyjątkowych chwil.

FLORYSTYKA FUNERALNA

Osobom odchodzącym okazujemy szacunek przez ofiarowanie kwiatów.

Nasze kompozycje pozwolą na oddanie uczuć wiążących się z odejściem bliskiej i ważnej nam osoby.

PRACOWNIA

ul. Bielska 11
43-340 Kozy

KONTAKT

PRACOWNIA

ul. Bielska 11
43-340 Kozy

Close Menu